Novinky

Florbal

středa, 16. června 2021

TJ Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod AZ Centrum

V pátek 11.6 nas čekalo prestižní klání s florbalovým klubem Světlou nad Sázavou mezi kategorií přípravky a elévů. Následně v neděli 13.6 miniturnajem na Plovárně z HC Havlíčkův Brod a Světlou n/S. Moc si vážíme pozvání a zájmu oddílu ve Světlé. Utkání se odehrálo ve 16.hodiny. Odjezd z Brodu byl pod dohledem trenérů 14:45 z vlakového nádraží Havlíčkova Brodu. Pokud to jde snažíme se jezdit veřejnou dopravou ,kde děti zažijí dobrodružství, více se mezi sebou seznámí, zasměji a získají zkušenosti ze samostatnosti bez doprovodu rodičů.

Zápasy probehli  jako po másle, v brance našeho týmu nastoupil debutant Michal Němec s již prověřeným Románkem Janovským, oba borci zvládli dvojí porci výborně, spousta skvělých zákroku a každý ještě 2goly, v poli se střídali hráči Danny, Robin, Toník, Sára, Niki, Filip, Mára, Jáchym... Po nepříznivém vývoji zápasu jsme se dotáhli až na remízu 8x8 a rozhodovali nájezdy, kde jsme totálně vyhořeli😃😃jinak skvělá práce borci.

V nedělním miniturnaji jsme nastoupili v podobné sestavě, proti přípravce HC Havlíčkův Brod a přípravce Světlé, vítr který se prohnal Plovarnou nám bohužel odfouknul výsledky a ty teď plavou v Sázavě, ale jinak jsme určitě nezklamali, krásné akce, bojové momenty i exkurze přes mantinel byla k vidění.. Rodičům se omlouváme za náročné podmínky i časove posuny, všichni se učíme, jak hrát venku a sportovat, děkujeme a všem přejeme krásné dny.. Martin Janovsky a Sali. 

Autor článku Martin Janovský...