Novinky

Procházky Budoucností od A do Z - workshopy

pátek, 14. května 2021

POKUD JSTE U NÁS ZCELA NOVÍ ZBYSTŘETE! Registrace na naše akce není složitá, ale na poprvé to může chvíli trvat. V prvé řadě je třeba se registorvat na: Registrace (iddm.cz)

Nebo zavolejte na 569 426248 (či 737 439915).

V nabídce už je...

... Improvizační principy pro život i práci (1,5 hod.) za 150 Kč

  • V běžných situacích v životě nejde vše tak, jak jsme si představovali, někdy narážíme s druhými, někdy sami se sebou a právě s tím pracuje workshop "Improvizační principy pro život a práci", který učí zvládat svoje stereotypy a ego. Určeno pro dospělé (děti eventuálně pohlídáme).
  • Lektorka Monika Nevolová (viz umenivpraci.cz).

... Intuitivní pedagogika (2 části po 1,5 hodině) za 350 Kč

  • Intuitivní pedagogika - nejhravější cesta k sobě. Workshop je zaměřen na intuitivní hry, vnitřní komunikaci mezi účastníky tak, aby se přiblížili k dětskému vnímání světa. Určeno pro dospělé (děti eventuálně pohlídáme).
  • Lektorka Silvie Lišková (více o intuitivních hrách viz intuitivnipedagogika.cz).

... Filmařský a střihový workshop,

na nějž mohou platcí žáci (za 2.pololetí) uplatnit slevu 50 Kč, jinak stojí 100 Kč (jedna část - jen filmová či jen střihová), nebo 150 Kč (za obě části). Tento workshop bude však probíhat průběžně po celé páteční, potažmo sobotní odpoledne. Pozn.: Je určen mládeži od 10 let i pro dospělé se zájmem o filmování.

  • Workshop nabízí základní zasvěcení do práce na tvorbě prefesionálního klipu a možnost vlastní praktické zkoušky profesionílní techniky a práce se střihačským programem.
  • Lektor Milan Klíma (viz belifeproduction.cz)

Po úspěšné registraci si vyberte z nabídky AKCÍ, kde jednu z výše uvedených možností najdete. Brzy se o vašem zájmu dozvíme a pošleme údaje k platbě předem. Možná bude i platba na místě, avšak počet účastníků je omezen!