Akce

Nový letní tábor pro rodiny s dětmi

úterý, 1. června 2021

Od pátku 23.července do pátku 30.července chystáme rodinný tábor s kurzy vaření, zaměřený na zdravou stravu, soulad s přírodou a pohodu u táborového ohně. Určeno pro rodiče, maminky, tatínky, ale i babičky, dědečky, klidně i tetičky, kteří ještě nemají na prázdniny program. Budeme se těšit, že této nabídky využijete :-)

Předběžný zájem avizujte na emailu reditel@azcentrumhb.cz

Prohlédněte si plakátek.

Rodinný pobyt, aneb cesta od Az centra do Zdobnice

23.7. až 30.7. 2021

Možné bude stanování pro děti (s hlídkou zajištěnou AZ CENTREM), nebo vyřízení individuálního přístupu k pobytu (např. polopenze).

DOPRAVA možná autobusem od budovy AZ centra Havlíčkův Brod - SVČ na Rubešově náměstí 171 (v 9:00 v zatáčce), nebo po domluvě individuálně (ale rádi budeme pokud vyrazí do hor co nejméně aut navíc :-) ).

STRAVA zajištěna, chceme jít cestou osvěty ve zdravém stravování a nabídnout zájemcům kurzy vaření (i formou praktického spolupodílení se na přípravě pokrmů).

PROGRAM bude připraven na dopolední čas (pro děti), každý večer se bude domlouvat (dle počasí a individuálního zájmu) eventuální společné činnosti, jinak ale pobyt nebude nijak striktně řízen a omezován. V podstatě si ho budete moci udělat svobodně jako jakoukoliv jinou dovolenou. Pozn.: PO DOMLUVĚ BUDE MOŽNÉ VYUŽÍVAT NAŠE AZ-TAXI :-) resp. devítimístné auto na individuální přesuny a návraty do a ze vzdálenějších míst.

TESTOVÁNÍ budeme vyžadovat pouze nezbytně nutné (stačit bude domácí samotest a s ním spojené čestné prohlášení), možná se situace ale ještě více rozvolní...

Konkrétní informace budeme průběžně doplňovat. 

CENA týdenního pobytu bude 2900 Kč pro rodiče (či děti nad 15 let), 2300 Kč pro děti (6 až 15 let), 1600 Kč pro děti od 2 let. Nebo 450 Kč na den dospělí, 350 Kč na den za dítě (nad 2 roky). Účtován bude eventuální poplatek 100 Kć za využití povlečení (na osobu).